Randvere tee suletakse 11. septembril ja taasavatakse 21.novembril.

06.09.2018

Lubja-Randvere tee ringristmiku, jalakäijate tunneli ja parkla ehitustöödega seotud liikluspiirangud ajavahemikul 11.09.2018 kuni 21.11.2018

Viimsi vald viis koostöös Maanteeametiga läbi riigihanke, et rekonstrueerida Randvere tee - Lubja tee ristmik, Randvere tee – Hundi tee ristmik, rajada seikluspargi ja Pargi & Reisi parkla ning jalakäijate tunnel.

Randvere tee aluse kergliiklustee tunneli ehitamiseks suletakse autoliiklus Randvere tee mõlemal suunal ja suunatakse ümber ehitatava Lubja tee pikenduse, Jänese tee ja Hundi tee kaudu. Randvere teel asuv Krillimäe bussipeatus viiakse ajutiselt Jänese teele. Jalakäijate liiklus suunatakse kergliiklusteelt teisele poole Randvere teed läbi Vimka seikluspargi esise parkla kuni Hundi tee olemasoleva kergliiklusteeni.

Randvere tee suletakse 11.09.2018 ja taasavatakse 21.11.2018. Jalakäijate liikluskorralduses võib nimetatud perioodil ette tulla täiendavaid muudatusi seoses Lubja tänava pikenduse valmimisega, millest teavitame liiklejaid jooksvalt.

Palume liiklejatel olla tähelepanelikud ja jälgida ajutisi liikluskorraldusvahendeid ning vabandame tööde teostamise aegsete ebamugavuste pärast.

Vt Jalakäijate suunamine bussipeatusse

Vt Tee sulgemise skeem

Töid teostab TREF Nord AS, liikluskorralduse eest vastutab Priit Dolenko, tel: 51 13 666, e-post:  priit dot dolenko at trefnord dot ee.

Objekti omanikujärelevalvet teostab P.P. Ehitusjärelevalve OÜ, Urmas Koks, tel: 56 230 727, e-post: urmas at ppe dot ee.

Ehitus- ja kommunaalamet