Facebook
RSS
Print

Randveres avati spordiväljak

12.09.2017

Randvere kooli juures avati täna uus spordiväljak, kus asub loodusliku muruga jalgpalliväljak ning tartaankattega ala 60 m jooksuks, pallimängudeks, kaugus-, kõrgus- ja teivashüppeks ning oda- ja palliviske hoovõtuks.

Väljakul on kuulitõukeala kuulitõukeringiga ja betoonalusega kuuliharjutusteks ning kaks kettaheiteringi. Väljakul on ka abihoone spordiväljaku inventari ning talvel suuskade hoidmiseks. 

2013. sügisel alustas Randvere kool, 2015. aastal valmis kooli juurde plastikkattega pallimängude väliväljak. Sellest sügisest lisandub aga välispordiväljak mitmete kergejõustiku- ja pallimängude alade harrastamise võimalustega.

„Viimastel aastatel on just kergejõustiku heitealade harrastamine olnud Viimsi vallas murelapseks. Mõned aastad tagasi rajatud Viimsi staadionil on küll 400-meetrine ehk täispikkuses staadionring ja võimalused teha ka kergejõustiku hüppealasid, staadioni keskel on aga kunstmurukate, mis on vältimatu jalgpalliväljakule. Nüüd valminud Randvere kooli spordiväljakul on mõeldud ka heade tingimuste loomisele erinevatele heitealadele. Samuti loob spordiväljak väga head eeldused kehalise kasvatuse tundide läbiviimiseks,“ ütles abivallavanem Jan Trei.

Randvere kooli spordiväljak on oluline kooli kehalise kasvatuse tundideks ning pärast kooli treeningute läbiviimiseks või ka lihtsalt sportimiseks.

Spordiväljaku projekteeris OÜ Klotoid, ehitas Montreco OÜ, omaniku järelevalvet teostas Arterega OÜ Spordiväljaku haldaja ja ehituse tellija on Viimsi Haldus OÜ. Spordiväljak läks maksma 400 000 eurot.

Lisainformatsioon:

Ott Kask, Viimsi valla kultuuri- ja sporditöö peaspetsialist

Tel: 602 8874; e-post: ott dot kask at viimsivv dot ee