Peipsi sibulad Viimsi valda

29.08.2017

Koostöös DPD kullerteenustega toome taas Peipsi sibulakasvatajate saagi Viimsi valda. Kui möödunud aastal jõudis sibulaid Viimsisse 4650 kg, siis sel aastal on sibulakasvatajatelt broneerinud 5000 kg.

Eestimaiseid Peipsiääre sibulaid saab tellida 10-kilostes pakendites, ühe kilo hinnaks on 1,5 €. Tellimusi saab esitada Viimsi vallavalitsuse infolauas (Nelgi tee 1, Viimsi) tasudes soovitud koguse eest sularahas ettemaksuna. Sibulasoove võtame vastu kuni sibulaid jätkub.

Sibulad saab kätte 11. septembril kell 19–20 Haabneemes, Viimsi uue staadioni parklas. Loe lisa viimsivald.ee ning valla Facebookist aadressil facebook.com/ViimsiVald.

Viimsi vallavalitsus

saada hiljemalt 04.12.2017.