Facebook
RSS
Print

Noortevolikogu ja vallavalitsuse kohtumine

16.06.2016

Eile toimus taas vallavalitsuse ja noortevolikogu esindajate regulaarne kokkusaamine. Sel korral oli arutelus noortevolikogu tegevuse ülevaade (jaanuar-juuni 2016), tulevikuplaanid, koostöövõimalused, uute valimiste korraldamine ja jooksvad küsimused. 

Noortevolikogu esindajad Kristiina-Laura Järve ja Marcus Ehasoo tõid viimase poolaasta tegemiste seas olulisemana välja bussiliikluse küsitluse, koostöö parendamise Viimsi Õpilasesindusega, skatepargi pinkide paigaldamise, osaluskohviku VIID läbiviimise, noortevolikogu tegevuse tutvustamise Viimsi Keskkooli 9. – 11. klassidele ning noortevolikogule uue turunduskanali Instagram loomise. 
Lähiaja suuremad tegemised on seotud noortevolikogu uute liikmete valimiskampaaniaga, töövarju- ja ettevõtlusnädalaga ning koostöö erinevate komisjonidega. 
Abivallavanem Jan Trei tänas Vallavalitsuse poolt noortevolikogu hea koostöö eest ning avaldas lootust, et uute liikmete kõrval ka praegused liikmed kandideerivad sügisel uude koosseisu.
Vallavalitsuse poolt abivallavanemad Oliver Liidemann, Jan Trei ja Margus Talsi, haridus- ja noorsooameti juhataja Janek Murakas ja noorsoo- ja haridustöö koordinaator Kadi Bruus ning transpordispetsialist Imre Saar.
Noortevolikogu poolt osalesid Kristiina-Laura Järve ja Marcus Ehasoo.

 Vaata fotot suuremalt SIIT.