Miiduranna küla ja MTÜ Miiduranna külaseltsi üldkoosolek 5.septembril

08.08.2017

Miiduranna küla ja MTÜ Miiduranna külaseltsi üldkoosolek toimub teisipäeval 5. septembril kell 18-20 Nelgi tee 1, Viimsi huvikeskuse suures saalis.

Päevakord:

1. Uue külavanema valimine. Praegune külavanem Teele Kase lõpetab oma ametiaja. 2. Külavanema ja MTÜ Miiduranna külaseltsi 2017. aastal tehtu ja 2018. aasta plaanid. Konkursside “Minu Miiduranna lugu” ja “Heategevuslik kõrvitsakasvatamise võistlus” parimate premeerimine.

3. Ettepanekud, hääletus.

Külavanema valimise puhul on väga oluline külaelanike häälte koguarv, mistõttu palume kõigi Miiduranna külas sissekirjutust omavate isikute osavõttu. Inimesed, kes soovivad oma kandidatuuri külavanema kohale üles seada, peavad saatma hiljemalt 25. augustiks vabas vormis digiallkirjaga avalduse aadressil info@viimsivv.ee.  Samuti võib avalduse allkirjastatult viia ise vallavalitsusse. Külavanema kandidaadid peaksid olema valmis koosolekul esitlema oma nägemust Miiduranna külavanema panusest küla heaks. Valimistoiminguteks kaasa võtta isikut tõendav dokument.