Facebook
RSS
Print

Liikluskorralduse muudatused Kooli teel (17.-23.04)

17.04.2017

Seoses Kooli tee asfalteerimistöödega 17.04 – 23.04 on Kooli tee liiklusele olenevalt tööde iseloomust piiratud või suletud. Piirangud või sulgemised toimuvad vastavalt tööde ala kulgemisele ja tööde iseloomule. 

17.04 – 19.04 on planeeritud kergliiklusteede asfalteerimine ja alates 19.04 sõidutee asfalteerimine. Tööde periood võib muutuda olenevalt ilmastikutingimustest. Palume jälgida kehtestatud ajutist liikluskorraldust.

Lastevanematel, kas viivad lapsi autoga Püünsi kooli või lasteaeda palume ümbersõiduks kasutada Reinu teed – Vanapere teed.

Valla bussiliin V5 on suunatud ümbersõidule mõlemal sõidusuunal marsruudil Rohuneeme tee – Reinu tee – Vanapere tee – Vanapere põik tee – Reinu tee, tehes ajutised peatused Haabneeme – Kelvingi – Leppneeme suunal Reinu tee alguses ja Vanapere põik teel ning Kelvingi – Haabneeme suunal Vanapere teel vahetult peale Vanapere põik ristmikku.

Ümbersõidu ajal ei peatu bussiliin V5 Suureniidu ja Püünsi kooli peatustes.

Ehitustöid teostab ja liiklusohutuse eest vastutab Tref Nord AS, projektijuhi telefon 503 2728.

Palume rekonstrueerimistööde ja sellest tingitud liikluspiirangute osas mõistvat suhtumist, olla piirkonnas eriti tähelepanelikud ning jälgida ajutist liikluskorraldust.

Viimsi Vallavalitsus

Teehooldus

Küsimused ja ettepanekud Viimsi valla teede talihoolde teemal on oodatud tel: 5301 5855 (24h), e-post: viimsivald at trev2 dot ee. Teed hoiab korras AS TREV-2 Grupp.

 Sündmused Viimsis


       Haabneeme LED projekt