Koolilõpp – neli kulda, viis hõbedat

19.06.2017

Tänavu kevadel saab gümnaasiumi lõputunnistuse 162 Viimsi noort, neist neli lõpetab kooli ainult suurepäraste hinnetega ehk kuldmedaliga ja viis õpilast hõbemedali vääriliste tulemustega. Vallavanem Rein Loigu medalistide pidulik vastuvõtt toimus 19. juunil restoranis NOA.

Kuldmedali pälvivad Laura Liisa Katariina Jürgenson ja Wiljar Lobjakas Viimsi Keskkoolist (teda pildil pole), Samela Kivilo Tallinna Reaalkoolist ja Katariina Past Tallinna Inglise Kolledžist.

Hõbemedali saavad Pamela Abreldaal ja Gertu Herzmann Viimsi Keskkoolist, Inger-Adele Mägi Gustav Adolfi Gümnaasiumist ning Anette Maria Rennit EBS Gümnaasiumist. Hõbemedali tasemega ehk väga heade tulemustega lõpetas ka Priit Robas Eesti Rahvusvahelisest Koolist, kus õppis rahvusvahelise IB õppekava järgi.

Viimsi vallavalitsuse korraldusega premeeritakse kuldmedaliste 1000 ning hõbemedaliste 750 euro suuruse stipendiumiga.

Aet Tampuu

Üldhariduse spetsialist