Haabneeme rannas algas rannahooaeg

15.06.2017

Haabneeme rannas algas 15. juunist ametlikult rannahooaeg. Rannahooaja alguseks on tehtud erinevaid ettevalmistustöid – liiva sõelumine ning adru koristamine, prügi koristamine, niitmistööd jm.

Käesoleval aastal on Viimsi vallal uus rannavalveteenuse pakkuja, järgneval viiel aastal pakub rannavalveteenust Articard OÜ (Haabneeme ranna kontakttelefon - 5344 6301). Rannavalve teenusel on uue hankega kõrgemad standardid ning seega peaks Haabneeme rannaalal viibine muutuma ohutumaks ja turvalisemaks. Rannavalveteenuse pakkujal on põhjalikumad tööülesanded, parem varustus, väljaõpe jm. Lisaks on juulikuus rannavalve töölaega pikendatud (10-22).

Juuni keskel paigaldatakse kõikide ranna sissesõiduteede sildid reeglistikuga ja randa puudutava informatsiooniga.

Kommunaalamet

saada hiljemalt 04.12.2017.