Algamas on Tammepõllu tee ja taristu rekonstrueerimise tööd

18.12.2017

Tööde eesmärgiks on Tammepõllu tee sõidutee laiendamine ning jalg- ja jalgrattatee rajamine seoses rajatava Viimsi Riigigümnaasiumiga. Samuti on ette nähtud riigigümnaasiumi juurest sajuveekollektori välja ehitamine kuni mereni ning sellega seoses katete taastamine Heldri teel, Männi teel ning Männi põik ja Kase põik tänavatel. Tööde piirkonnas kehtestatakse ehitusaegne liikluskorraldus. Tööd toimuvad vahemikus 27.12.2017 kuni 31.05.2018. Töid teostab Lemminkäinen Eesti AS.

Palume mõistvat suhtumist seoses võimalike ehitusaegsete ebameeldivustega. Kajastame ehitustööde kulgemist ka järgnevates Viimsi Teatajates.

Kommunaalamet

Küsimused ja ettepanekud Viimsi valla teede talihoolde teemal on oodatud tel: 5301 5855 (24h), e-post: viimsivald at trev2 dot ee. Teed hoiab korras AS TREV-2 Grupp.