Ajutised muudatused Haabneeme parkimis- ja liikluskorralduses

30.06.2017

Seoses Heki tee, Kesk tee ja Kase tee rekonstrueerimistöödega suletakse tänavad liikluseks alates 4. juuli 2017 - september 2017. Ehituse jooksul tagatakse juurdepääs Kuuse tee elanikele Väljaku tee kaudu või Kesk tee Rohuneeme tee poolsest otsast. Kesk tee 1 ja Kesk tee põik 1-4 majade ligipääs Heldri tee või Kolhoosi tee kaudu olenevalt ehitusjärgust. Heki tee 12,14 ja 16 majade juurdepääs tagatakse Murdlaine tee kaudu. Heki tee 6 ja 10 Majadele hakkab ligipääs olema Merelaine tee kaudu. Kase tee elanikele jääb juurdepääs esialgu Kase põigust.

Vaata ka piirkonna liiklusskeemi.

Heki tee-Kesk tee piirkonda ootab ees kaks kuud väga tihedat ehitustööd, mis toob kaasa ka ebameeldivusi – st, et tööde ajal tööpiirkonda sõita ja parkida ei saa. Erandid on skeemil näidatud ühendused. See toob kaasa tavapärase elurütmi häiringuid. Ehitaja ja kommunaalamet tänavad kõiki piirkonna elanikke ja liiklejaid mõistva suhtumise eest. Objekti valmimine saab olla kiire vaid seeläbi, kui on tagatud täielik tee sulgemine ning siin on kõigi koostöö ja abi ja mõistmine väga vajalik. Kindlasti tekib tööde käigus küsimusi ja muresid, nagu suurele objektile kohane ja need on võimalik ehitajaga lahendada jooksvalt.

Heki tee äärsete kortermajade elanikel on võimalik autod ehitusperioodi ajal parkida Haabneeme kooli parklasse, staadioni parklasse, Mereranna tee serva täiendavasse ajutisse parkimisalasse. Tööde teostamise perioodil on tagatud ligipääs piirkonda prügiveol, postiljonidel ja operatiivteenistuste sõidukitel.

Ehitustöid teostab Verston Ehitus OÜ, info telefonil 641 4484. Liikluskorralduse eest vastutab RoadPartner OÜ, telefon 50 58 071. Üldised küsimused Viimsi valla kommunaalamet tel 602 8818.

Vabandame ette võimalike ebamugavuste eest.

Kommunaalamet.

saada hiljemalt 04.12.2017.