Facebook
RSS
Print

Koolieelikute vanematele

19.01.2017

Taotlusi 2017.–2018. õppeaastal Viimsi valla koolide 1. klassi astumiseks saab esitada 1. märtsist 31. märtsini 2017 elektroonilises infosüsteemis. Täpsemat infot taotluste esitamise kohta jagame veebruarikuu jooksul.

NB: Koolikoha saamise eelduseks on lapse elukoht Viimsi vallas 2017. aasta 1. veebruari seisuga. See, milline kool lapsele määratakse, sõltub kooli õppekohtade arvust ning arvestades oluliste asjaoludena õpilase elukoha lähedust koolile ja võimalusel sama pere teiste laste õppimist samas koolis või vanemate soove. Kui taotlused laekuvad peale 31.03.2017 või lapse elukoht Viimsi vallas on hilisem kui 01.02.2017, siis määratakse lapsele kool, kus on vaba õppekoht.
Lisainfo: Viimsi vallavalitsus, haridus- ja kultuuriamet.

Alates 17.01.17 on Viimsi vallavanemaks Rein Loik

17.01.2017

 Tänasel Viimsi vallavolikogu istungil oli päevakorrapunktina arutluses vallavanema valimine seoses senise vallavanema, Alvar Ildi tagasiastumissooviga. Viimsi vallavolikogu toetas tänasel istungil ühehäälselt ettepanekut valida vallavanemaks varasem Tallinna Lennujaama juhatuse esimees Rein Loik. Valitsuse liikmetena kinnitas volikogu ametisse senised abivallavanemad Margus Kruusmägi, Jan Trei, Oliver Liidemanni, Margus Talsi ning rahandusameti juhi Randar Lohu.

17.01.17 valiti Alvar Ildi omal soovil tagasi astumisel vallavanemaks Rein Loik

Foto: Kätri Beljajeva


Loe veel

Viimsi Vallavolikogu 8. koosseisu 40. istung 17. jaanuaril kell 14:00 Viimsi vallamajas

12.01.2017

Viimsi Vallavolikogu esimees kutsub kokku Viimsi Vallavolikogu 8. koosseisu 40. istungi, mis toimub 17. jaanuaril 2017 algusega kell 14:00, Viimsi vallamajas (Nelgi tee 1, Viimsi vald)


Loe veel

Püünsi küla üldkoosolek 15.veebruaril Püünsi koolis

06.01.2017

15. veebruaril 2017 kell 18 toimub Püünsi Koolis küla üldkoosolek

Koosoleku päevakorras on:

  1. Külavanema aastaaruanne
  2. Küla arengukava muudatuste arutelu ja vastuvõtmine
  3. MTÜ Püünsi Külaselts aastaaruanne
  4. Tööstuspiirkonna müra- ja saasteprobleemid- MTÜ Roheline Poolsaar
  5. Jooksvad küsimused

Koosolekule tulles võtke palun kaasa pildiga dokument- ID kaart või autojuhiluba

Jüri Kruusvee
Püünsi külavanem

Avalik konkurss ehituslubade spetsialisti ja sotsiaaltööspetsialisti leidmiseks

06.01.2017

Viimsi vallavalitsus kuulutas välja avaliku konkursi ehituslubade spetsialisti ja sotsiaaltööspetsialisti leidmiseks.
Vaata lähemalt!
Sotsiaaltööspetsialist
Ehituslubade spetsialist

Vabadussõjas võidelnute mälestuspäev

03.01.2017

3. jaanuaril 1920 kell 10.30 vaikisid Eesti Vabadussõjas relvad. Meeleheitlik, ohvriterohke, ent edukas võitlus oli loonud tegeliku pinna oma riigi ehitamiseks. Alates 2006. aastast on 3. jaanuar lipupäevana meie kalendrites. Ka Viimsi vald meenutab täna kell 10.30 Mõisapargis Maria ja Johan Laidoneri mälestusmärgi juurde pärja asetamisega neid, tänu kellele on meil nüüd au elada omal maal. 

26. taasasutamise aastapäeva tänukirjad

21.12.2016

 20. detsembril tähistas Viimsi vald 26. taasasutamise aastapäeva, mille raames anti üle 13 tänukirja ja üks valla autasu „Viimsi vaal“ koos tänukirjaga.


Loe veel

Vanemad Teated
25.10.2016| Kaastundeavaldus

Selgusid Viimsi riigigümnaasiumi arhitektuurikonkursi tulemused

02.08.2016

Viimsi riigigümnaasiumi hoone arhitektuurivõistlusele laekunud seitsmeteistkümne võistlustöö hulgast tunnistati esikoha vääriliseks arhitektuuri- ja inseneribüroo Novarc Group AS ja KAMP Arhitektid OÜ ühine ideelahendus märgusõnaga „CLT“ (autorid: Jan Skolimowski, Peeter Loo ja Kaspar Kruuse).


Riigi Kinnisvara AS koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi, Viimsi Vallavalitsuse ning Eesti Arhitektide Liiduga kuulutas täna välja Viimsi riigigümnaasiumi hoone arhitektuurivõistluse tulemused.
 Hoone kavandamise lähtekohaks on võetud võimalikult väikese energiavajadusega hoone loomine, mille põhiliseks ehitusmaterjaliks on puit. Puit on meie regioonis kõige loomulikum materjal, tema kasutamine seob CO2, tekkiv töökeskkond ja hilisem kasutuskeskkond on tervislikum.

 Koolimaja kandekonstruktsiooniks on valdavas osas valitud CLT (Cross Laminated Timber) ehk eesti keeles ristkihtpuit. Mitmed Euroopa riigid on juba aastaid edukalt sellele tehnoloogial põhinevaid maju ehitanud.
 Võidutöös leiavad ühendamist hea kontekstitunnetus, rahulik ning selge arhitektuurne võttestik ja uudne ehitustehnoloogia. Võidutöö on kompaktne, arvestab mastaabilt ja materjalivalikult külgneva hoonestusega, on energiasäästlik ja ehituslikult realistlik.

Loe veel

Noortevolikogu ja vallavalitsuse kohtumine

16.06.2016

Eile toimus taas vallavalitsuse ja noortevolikogu esindajate regulaarne kokkusaamine. Sel korral oli arutelus noortevolikogu tegevuse ülevaade (jaanuar-juuni 2016), tulevikuplaanid, koostöövõimalused, uute valimiste korraldamine ja jooksvad küsimused. 


Loe veel

Viimsis sai hoo sisse rahvusvaheline noorsootöötajate seminar

23.05.2016

22.-27. mail 2016 toimub Viimsis hotell Lavendel konverentsiruumides rahvusvaheline noorsootöötajate seminar „Cooperation for Youth Excange Development“. Seminari korraldab Eesti Noorsootöötajate Kogu (ENK) koostöös Viimsi Vallavalitsusega ning Prantsusmaa koostööparneriga Les MJC Rhone Alpes. Projekti rahastab Prantsusmaa Erasmus+ agentuur.

Tegemist on teise osaga noorsootöötajate rahvusvahelisest koolitusest. Esimene osa toimus märtsis Prantsusmaal Lyonis. Osalejaid on Eestist, Prantsusmaalt, Hispaaniast, Lätist, Rumeeniast, Türgist. Kokku osaleb seminaril 51 noorsootöötajat.


Loe veel

17. mail külastavad Eesti ja Soome esileedid Viimsit

17.05.2016

17. - 18. mail viibib Eestis riigivisiidil Soome president Sauli Niinistö koos abikaasa Jenni Haukioga. Kavas on kohtumised Vabariigi Presidendi Toomas Hendrik Ilvese, Riigikogu esimehe Eiki Nestori ja peaminister Taavi Rõivasega. Kohtumistel keskendutakse Eesti ja Soome kahepoolsele koostööle, samuti julgeolekuga seotud teemadele ning Euroopa Liidu aktuaalsetele teemadele. 

Soome riigipea abikaasa Jenni Haukio ja presidendi abikaasa Ieva Ilves külastavad KUMU kunstimuuseumi, Tallinna Soome Kooli. 17. mai keskpäeval võõrustab külalisi Viimsis Rannarahva muuseum  ja vabaõhumuuseum. Samuti on kavas külastada Eesti Keele Instituuti ja Eesti Disainikeskust Kultuurikatlas, Eesti Pärimusmuusika keskust Viljandis, kus antakse ülevaade ka Viljandi Kultuuriakadeemiast ning pärimuskultuuri hoidmisest ja edendamisest. 

 

Nädalavahetusel selgusid Eesti parimad pop-jazz koorid ja vokaalansamblid

10.05.2016

2.-7. mail toimus Viimsi valla eestvedamisel juba seitsmes Viimsi JazzPopFest. 6. ja 7. mail Viimsi Koolis JazzPopFesti raames toimunud konkursil hindas žürii parimaks Tallinna Reaalkooli segakoori ja ETV Lastekoori ning vokaalansamblite kategoorias Viljandi Gümnaasiumi neidudeansambli “Unsumbel”. A-kategooria Simply the Best konkursil esimest kohta välja ei kuulutatud, kuid teise koha vääriliseks hindas žürii lausa kaks koori – Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemilise Naiskoori (dirigendid Aivar Leštšinski ja Jana Perens) ja Üle-eestilise neidudekoori Leelo (dirigent Külli Kiivet). Kolmandale kohale tuli Otsakoor (juhendajad Maarja Aarma ja Tõnu Laikre).


Loe veel

Viimsi Kooli näitetrupp EKSPERIMENT sai tunnustuse kooliteatrite riigifestivalil Rakveres

12.04.2016

8.-10.aprillil toimus Rakveres gümnaasiumi kooliteatrite festival. Sel aastal sai kooliteater 35-aastaseks ja Rakveres aset leidnud festival tähistas seega suurejooneliselt juubeliaastat. Omavahel võtsid mõõtu maakondade parimad ja tase oli kõrge.
Viimsi Kooli näitetrupp esines kohe avapäeval esimesena ning žürii hinnangul andis korraliku avapaugu puhta energia ja suurepärase meeskonnatööga. Esile tõsteti põnevaid karaktereid ja kiita sai rütmistus ning üksteise tunnetamine laval.

Selle eest pärjati truppi ANSAMBLIMÄNGUPREEMIAGA.
Joosep Pajus 10hm sai PARIMA MEESKÕRVALOSA preemia.

Eksperiment trupi lavastaja-juhendaja on Külli Täht! 

Palju õnne!

President Lennart Meri stipendiumi sai tänavu doktorant Kristiine Kikas

30.03.2016

29. märtsil, president Lennart Meri 87. sünniaastapäeva tähistamise mälestuskontserdil Viimsi Püha Jaakobi kirikus anti üle valla aukodaniku, president Lennart Meri stipendium, mille pälvis Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi võrdleva kirjandusteaduse ja kultuurisemiootika eriala kultuuride uuringute doktorant Kristiine Kikas.


Loe veel

Vanemad Uudised
23.05.2013| Viimsi Rattaretk 2015

Valla juhtimine

Enim loetud
Uuemad teemad

Kultuur ja sport

Sotsiaal ja tervishoid

Ehitus

Enim loetud
Uuemad teemad

Maa-ja keskkonnakorraldus, kommunaal

Vaba-aeg

Enim loetud
Uuemad teemad

Talvine teehooldus

Küsimused ja ettepanekud Viimsi valla teede talihoolde teemal on oodatud tel: 5301 5855 (24h), e-post: viimsivald at trev2 dot ee. Teed hoiab korras AS Teede REV-2.

 Sündmused Viimsis