Facebook
RSS
Print

13.10.2015

Neljapäeval, 22. oktoobril, ei toimu vallavalitsuses vastuvõttu seoses teenistujate meeskonnakoolitusega. Dokumendid saab vajadusel jätta infolauda. Vabandame!

Viimsi valla sügisene lehtede äraveo kampaania

09.10.2015

Viimsi Vallavalitsus annab teada, et käesoleval aastal korraldatakse Viimsi poolsaarel sügisene lehtede äraveo kampaania. Selle raames veetakse kõikidelt soovijatelt ära lehekotid, mis on täidetud avalikust ruumist koristatud või pärit puulehtedega (teemaad, haljakud, alleed jms alad).

Kõikidel huvilistel palume lehekottide arvust teada anda oma külavanematele, alevike puhul (Haabneeme alevik ja Viimsi alevik) heakorraspetsialistile e-posti teel henry@viimsivv.ee (e-postis tuua välja aadress, täisnimi, lehekottide arv - kuni 4 kotti ja kontakttelefon) hiljemalt 16. oktoobriks 2015. Maksimaalne kogus lehekotte, mida vald ära viib kinnistu esise ala kohta, on kuni 4 lehekotti (ühe koti maht 150 l). Äraviimise eelduseks on valla poolt antud lehekottide kasutamine, mis on täidetud ainult lehtedega. Palume muid jäätmeid mitte kottidesse panna, vastasel juhul jätab kommunaalamet kotid ära viimata ja need peab kinnistuomanik ise ära viima.

Külavanemad jagavad oma külades infot, millal ja kus kohast saab lehekotid kätte ning kuidas toimub lehtede äravedu (millisel päeval, mõnes külas ka kogumiskohad jmt info), samuti antakse e-posti saatnud Haabneeme ja Viimsi aleviku inimestele teada, millal ja kuidas lehekotid kätte saab ning kuidas tuleb edasi tegutseda.

Viimsi Vallavalitsus tuletab meelde, et käesolevast aastast on kinnistu omanikel võimalik kinnistusiseseid lehekotte ja muid biojäätmeid anda mahuga kuni 0,6 m3 tasuta üle Pärnamäe jäätmejaama.

Harjumaa linnade ja valdade vaheline Naabrivalve koostööfoorum “Turvalised kogukonnad – turvaline Eesti!“

05.10.2015

Foorum toimub teisipäeval, 6. oktoobril 2015, kell 17.45 – 20.30                       Rae Kultuurikeskuses (Aruküla tee 9, Jüri, Rae vald).

Foorumi täpsem ajakava


Loe veel

Teavitus: Staadionil toimuvad värvitööd

23.09.2015

TEAVITUS! Viimsi staadioni ehitustööd on jõudnud tänaseks tartaankatte värvitöödeni, mis võib kaasa tuua staadioni läheduses punaste ebemete lendlemist õhus ning värvi lõhna. 

Töid teostatakse vastavalt ilmastikule, kuid hinnanguliselt läheb tööde teostamiseks vähemalt 7 päeva. 
Lisaküsimustele vastab abivallavanem Mati Mätlik (5330 0029; Mati@viimsivv.ee).

Muuga küla üldkoosolek 21. oktoobril Randvere koolis

15.09.2015

Muuga küla üldkoosolek külavanema valimiseks toimub 21. oktoobril 2015 kell 18.00 Randvere Koolis, G.H. Schüdlöffeli tee 4, Randvere küla.


Loe veel

Vanemad Teated
19.06.2015| Jaanituled vallas

Muuga küla turvalisuspäev

15.06.2015

14. juunil toimus esimest korda Muuga küla turvalisusepäev. Vaatamata vihmasele ilmale oli kokku tulnud väga palju lapsi nii Muugalt kui ka Viimsi teistest külades kui ka Maardu linnast.

Kohalolijaid tervitas ka abivallavanem Margus Talsi ja volikogu esimees Mailis Alt.

Oma asutust ja tehnikat tutvustasid Kaitseliit, Päästeamet, Politsei- ja Piirivalveamet ning Eesti Otsingukoerte klubi.

Kaitseliit näitas tänase sõduri varustust ning nende juures oli võimalik teha ka näomaskeering.

Päästeamet tutvustas päästetehnikat ning samuti oli võimalik tutvuda vajaliku infovoldikutega.

Eesti Otsingukoerte klubi näitas kuidas koerad inimesi otsivad, hiljem said kõik lapsed sõbraliku koeraga ka lähemalt tutvust teha.

Politsei- ja Piirivalveamet näitas välitöödebussi ning kõik huvilised said lahendada liiklustesti. Lapsed said samal ajal mängida Lõvi Leoga.

Kokkuvõtteks oli tore päev täis laste naeru ja kilkeid. Suurtänu korraldajatele ning kõikidele osalejatele.
 

Turvalist suve

Mati Mätlik 
abivallavanem

Fotod sündmusest leiate SIIT!

 

Lõppesid Leppneeme sadama kaitsemuuli ehitustööd

12.06.2015

Täna, 12. juunil 2015 tähistati Viimsis, Leppneeme muulil ehitustööde lõppu. Leppneeme kaitsemuuli ehitusega alustati 2013. aasta suvel, kui riigihanke võitis OÜ Raua Ehitus, alltöövõtjana teostas muuli ehitustöid OÜ WWR SYSTEMS.

Leppneeme kaitsemuuli näol on tegemist Viimsi valla viimaste aastate ühe suurprojektiga. 

„Koostöös partnerite ja rahastajatega jõudis 30. mail Leppneeme sadamas lõpuni kaks aastat kestnud ehitustööd 140 meetri pikkuse kaitsemuuli ehitamisel ja kalasadama kai rekonstrueerimisel. Valminud kaitsemuuli maht koos täidise ja kividega on kokku 15 tuh m3 ning kõige sügavamas kohas ulatub muuli kõrgus 7,5 meetrini,“ sõnas abivallavanem Mati Mätlik.


Loe veel

Metsakasti külavanem valitud

29.05.2015

Metsakasti küla üldkoosolekul, mis toimus 28. mail 2015 Randvere Koolis, valiti külavanemaks Kaia-Leena Pino.

Haabneeme koolis toimub noorte ja vallaelanikest otsustajate osaluskohvik „VIID“

06.12.2014

Täna, 6. detsembril, kell 12.—17.00, toimub Haabneeme koolis (endises Karulaugu koolis) noorte ja otsustajate osaluskohvik „Viimsi Innukate Ideede Diskussioon“, et üheskoos vallaelanikega arutleda noori puudutavatel teemadel. 


Loe veel

Viimsi vallavalitsust juhtisid Noorsootöö nädala raames Viimsi koolide õpilased

05.12.2014

Viimsi vallavalitsust juhtisid Noorsootöö nädala raames Viimsi koolide õpilased

Viimsi vallavalitsus andis üle-eestilise noorsootöönädala raames noortele võimaluse juhtida terve päeva Viimsi vallavalitsust. Lisaks varivalitsusele oli vallamajas 15 töövarju Viimsi keskkoolist ja Püünsi koolist.  


Loe veel

Vanemad Uudised
23.05.2013| Viimsi Rattaretk 2015

Valla juhtimine

Kultuur ja sport

Sotsiaal ja tervishoid

Ehitus

Enim loetud
Uuemad teemad

Maa-ja keskkonnakorraldus, kommunaal

Vaba-aeg

Enim loetud
Uuemad teemad