Facebook
RSS
Print

Viimsi Vallavolikogu 8. koosseisu 30. istung 18. veebruaril kell 15:00 Viimsi vallamajas

12.02.2016

Viimsi Vallavolikogu esimees kutsub kokku Viimsi Vallavolikogu 8. koosseisu 30. istungi, mis toimub 18. veebruaril 2016 algusega kell 15:00, Viimsi vallamajas (Nelgi tee 1, Viimsi vald).


Loe veel

Tourestil 2016!

12.02.2016

Visitviimsi.com brändi all on Viimsi vallavalitsus, Rannarahva muuseum ja Viimsi ettevõtjad ning turismiarendajad 25. rahvusvahelisel turismimessil Tourest 2016!

Messile mineku eel valmis meil kolmes keeles Viimsit tutvustav trükis "Tere tulemast Viimsisse!". Vaata trükist veebist SIIT ning saa see endale paberkandjal Tourestilt!

Rahvusvaheline turismimess Tourest on vanim ja suurim turismimess Balti riikides ning Eesti Turismifirmade Liit on seda korraldanud juba 1991.aastast. 2015.aastal tõi mess 3 päeva jooksul kokku pea 500 eksponenti 22 erinevast riigist, sh olid esmakordselt esindatud Filipiinid, Malaisia ning Etioopia. Eesti inimesed ootavad messi pikisilmi, et paika seada oma puhkuseplaanid, millest tulenevalt külastas 2015.aastal messi üle 30 000 inimese!


Loe veel

Siseliinibusside aegade kattuvus

09.02.2016

Viimsi noortevolikogu koostöös Viimsi vallavalitsusega viib Viimsi noorte seas läbi küsitluse, et parendada valla siseliinide aegade sobivust kooliõpilaste jaoks.

7. veebruraril kuulutas Viimsi noortevolikogu oma sotsiaalmeedia lehel Facebookis välja küsitluse siseliinibusside aegade sobivuse koolitundide lõppemisega, et selgitada välja peamised probleemid siseliinide graafikus ning võimaliku uue bussiliini Haabneeme-Rohuneeme-Leppneeme-Randvere-Haabneeme vajalikkuses.

Täida küsitlus siin!

Viimsi noortevolikogu

Volikogus algatati umbusaldusavaldus

04.02.2016

Viimsi volikogu enamus algatas 4. veebruari istungil umbusaldusavalduse volikogu aseesimehe ja sotsiaalkomisjoni juhi Kristina Kamsi vastu seoses usalduse kaotusega. Kamsile pannakse süüks ametipositsiooni ja mõjuvõimu kuritarvitamist töös vallale kuuluva AS Rannapere Pansionaat direktorina. Umbusaldusavaldusele kirjutasid alla 16 volikogu liiget 21st ning see tuleb hääletusele volikogu järgmisel koosolekul 18. veebruaril.


Loe veel

Püünsi külavanem valitud

29.01.2016

28. jaanuaril 2016 toimunud Püünsi küla üldkoosolekul valiti Püünsi külavanemaks Jüri Kruusvee, kes jätkab ametis järgmised 4 aastat.

Viimsi Vallavalitsus

Vanemad Teated

Muuga küla turvalisuspäev

15.06.2015

14. juunil toimus esimest korda Muuga küla turvalisusepäev. Vaatamata vihmasele ilmale oli kokku tulnud väga palju lapsi nii Muugalt kui ka Viimsi teistest külades kui ka Maardu linnast.

Kohalolijaid tervitas ka abivallavanem Margus Talsi ja volikogu esimees Mailis Alt.

Oma asutust ja tehnikat tutvustasid Kaitseliit, Päästeamet, Politsei- ja Piirivalveamet ning Eesti Otsingukoerte klubi.

Kaitseliit näitas tänase sõduri varustust ning nende juures oli võimalik teha ka näomaskeering.

Päästeamet tutvustas päästetehnikat ning samuti oli võimalik tutvuda vajaliku infovoldikutega.

Eesti Otsingukoerte klubi näitas kuidas koerad inimesi otsivad, hiljem said kõik lapsed sõbraliku koeraga ka lähemalt tutvust teha.

Politsei- ja Piirivalveamet näitas välitöödebussi ning kõik huvilised said lahendada liiklustesti. Lapsed said samal ajal mängida Lõvi Leoga.

Kokkuvõtteks oli tore päev täis laste naeru ja kilkeid. Suurtänu korraldajatele ning kõikidele osalejatele.
 

Turvalist suve

Mati Mätlik 
abivallavanem

Fotod sündmusest leiate SIIT!

 

Lõppesid Leppneeme sadama kaitsemuuli ehitustööd

12.06.2015

Täna, 12. juunil 2015 tähistati Viimsis, Leppneeme muulil ehitustööde lõppu. Leppneeme kaitsemuuli ehitusega alustati 2013. aasta suvel, kui riigihanke võitis OÜ Raua Ehitus, alltöövõtjana teostas muuli ehitustöid OÜ WWR SYSTEMS.

Leppneeme kaitsemuuli näol on tegemist Viimsi valla viimaste aastate ühe suurprojektiga. 

„Koostöös partnerite ja rahastajatega jõudis 30. mail Leppneeme sadamas lõpuni kaks aastat kestnud ehitustööd 140 meetri pikkuse kaitsemuuli ehitamisel ja kalasadama kai rekonstrueerimisel. Valminud kaitsemuuli maht koos täidise ja kividega on kokku 15 tuh m3 ning kõige sügavamas kohas ulatub muuli kõrgus 7,5 meetrini,“ sõnas abivallavanem Mati Mätlik.


Loe veel

Metsakasti külavanem valitud

29.05.2015

Metsakasti küla üldkoosolekul, mis toimus 28. mail 2015 Randvere Koolis, valiti külavanemaks Kaia-Leena Pino.

Haabneeme koolis toimub noorte ja vallaelanikest otsustajate osaluskohvik „VIID“

06.12.2014

Täna, 6. detsembril, kell 12.—17.00, toimub Haabneeme koolis (endises Karulaugu koolis) noorte ja otsustajate osaluskohvik „Viimsi Innukate Ideede Diskussioon“, et üheskoos vallaelanikega arutleda noori puudutavatel teemadel. 


Loe veel

Viimsi vallavalitsust juhtisid Noorsootöö nädala raames Viimsi koolide õpilased

05.12.2014

Viimsi vallavalitsust juhtisid Noorsootöö nädala raames Viimsi koolide õpilased

Viimsi vallavalitsus andis üle-eestilise noorsootöönädala raames noortele võimaluse juhtida terve päeva Viimsi vallavalitsust. Lisaks varivalitsusele oli vallamajas 15 töövarju Viimsi keskkoolist ja Püünsi koolist.  


Loe veel

Vanemad Uudised
23.05.2013| Viimsi Rattaretk 2015

Valla juhtimine

Enim loetud
Uuemad teemad

Kultuur ja sport

Sotsiaal ja tervishoid

Ehitus

Enim loetud
Uuemad teemad

Maa-ja keskkonnakorraldus, kommunaal

Vaba-aeg

Enim loetud
Uuemad teemad