Facebook
RSS
Print

Avaneb uus Leader programmi taotlusvoor

 

MTÜ Põhja-Harju Koostöökogu avab uue perioodi teise taotlusvooru kõigi meetmete raames. Taotluste esitamine toimub kohaliku tegevusgrupi kaudu elektrooniliselt PRIA e-teenuse keskkonnas.Liikluspinnale kohanime määramine Miiduranna külas

05.12.2016

Viimsi Vallavalitsus teavitab Miiduranna külas Randvere tee 1a, 3, Väike-Madise, Lepiku, Uustalu, Kasti, Silversandri, Sepatelli, ja Suur-Madise detailplaneeringuga planeeritavale liikluspinnale kohanime määramisest.

Ettepanek on määrata kohanimeks Ankru tee.

Täiendavat informatsiooni ja ettepanekuid saab esitada kuni 30.12.2016 e-posti aadressil estella-marie dot koiv at viimsivv dot ee või paberkandjal Viimsi Vallavalitsus, Nelgi tee 1, Viimsi alevik, 74001.

Rohuneeme kaitsekorralduskava aastateks 2017-2026

02.12.2016

28. novembril toimunud Rohuneeme maastikukaitseala kaitsekorralduskava avalikkuse kaasamise koosolekul laekus hulganisti täiendavaid ettepanekuid, mis on tänaseks kaitsekorralduskavasse lisatud.

Ettepanekutega täiendatud Rohuneeme maastikukitseala kaitsekorralduskavaga saab tutvuda SIIT!

Lisaettepanekuid saab esitada veel kuni 9. detsembrini 2016. 

 

Projekteerimistingimuste andmine avatud menetluses

02.12.2016

Projekteerimistingimuste andmine avatud menetluses Tammneeme külas Mereääre tee 8 ja Uus-Haugi kinnistute Haugi III ja Haugi IV maaüksuste detailplaneeringu alal kehtiva detailplaneeringu täpsustamiseks.


Loe veel

Viimsi valla haridusvõrgu arengukava 2016-2020

24.11.2016

Viimsi Vallavolikogu on 15.11.2016 määrusega nr 31 vastu võtnud Viimsi valla haridusvõrgu arengukava aastateks 2016-2020. Arengukavaga saab tutvuda SIIN.

Kokkuvõtet loe 02.12.2016 Viimsi Teatajas.

I etapp Viimsi mõisapargi rekonstrueerimisel on lõppenud

16.11.2016

Täna kl 14 toimub Viimsi mõisapargi südames rekonstrueerimistööde I etapi pidulik lõpetamine. Korrastustööde käigus uuendati pargi keskosas ligi 4 hektari suurusel alal sademeveesüsteemid, puhastati tiigid, rajati kärestik ja valgustusega purskkaev, korrastati haljastust, rekonstrueeriti ajaloolised teed ja valgustus ning paigaldati ka uued pingid, prügikastid ja stendid.


Loe veel

Viimsi valla sademevee arengukava 2016-2027 eelnõu

15.11.2016

Viimsi vald on koostanud sademevee valdkonna arengut käsitleva alusdokumendi – Viimsi valla sademevee arengukava 2016-2027 (lühendina SVAK). Arengukava eesmärk on anda meetmed valdkonna jätkusuutlikuks arenguks ning esitata tegevuskava eesmärkide täitmiseks.

Viimsi Vallavolikogu 15. novembri istungil läbis Viimsi valla sademevee arengukava I lugemise ning Viimsi Vallavalitsus suunas arengukava avalikustamisele.

Sademevee arengukava eelnõu ja lisadega on võimalik tutvuda SIIN


Loe veel

Viimsi valla soojusmajanduse arengukava 2016-2026 eelnõu

15.11.2016

Viimsi Vallavalitsus on avalikustanud Viimsi valla soojusmajanduse arengukava 2016-2026 eelnõu.  

Viimsi Vallavolikogu 15.11.2016.a istungil I lugemise läbinud arengukava eelnõuga saab tutvuda SIIN

Vanemad Teated
25.10.2016| Kaastundeavaldus
05.10.2016| ATH tugigrupp

Selgusid Viimsi riigigümnaasiumi arhitektuurikonkursi tulemused

02.08.2016

Viimsi riigigümnaasiumi hoone arhitektuurivõistlusele laekunud seitsmeteistkümne võistlustöö hulgast tunnistati esikoha vääriliseks arhitektuuri- ja inseneribüroo Novarc Group AS ja KAMP Arhitektid OÜ ühine ideelahendus märgusõnaga „CLT“ (autorid: Jan Skolimowski, Peeter Loo ja Kaspar Kruuse).


Riigi Kinnisvara AS koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi, Viimsi Vallavalitsuse ning Eesti Arhitektide Liiduga kuulutas täna välja Viimsi riigigümnaasiumi hoone arhitektuurivõistluse tulemused.
 Hoone kavandamise lähtekohaks on võetud võimalikult väikese energiavajadusega hoone loomine, mille põhiliseks ehitusmaterjaliks on puit. Puit on meie regioonis kõige loomulikum materjal, tema kasutamine seob CO2, tekkiv töökeskkond ja hilisem kasutuskeskkond on tervislikum.

 Koolimaja kandekonstruktsiooniks on valdavas osas valitud CLT (Cross Laminated Timber) ehk eesti keeles ristkihtpuit. Mitmed Euroopa riigid on juba aastaid edukalt sellele tehnoloogial põhinevaid maju ehitanud.
 Võidutöös leiavad ühendamist hea kontekstitunnetus, rahulik ning selge arhitektuurne võttestik ja uudne ehitustehnoloogia. Võidutöö on kompaktne, arvestab mastaabilt ja materjalivalikult külgneva hoonestusega, on energiasäästlik ja ehituslikult realistlik.

Loe veel

Noortevolikogu ja vallavalitsuse kohtumine

16.06.2016

Eile toimus taas vallavalitsuse ja noortevolikogu esindajate regulaarne kokkusaamine. Sel korral oli arutelus noortevolikogu tegevuse ülevaade (jaanuar-juuni 2016), tulevikuplaanid, koostöövõimalused, uute valimiste korraldamine ja jooksvad küsimused. 


Loe veel

Viimsis sai hoo sisse rahvusvaheline noorsootöötajate seminar

23.05.2016

22.-27. mail 2016 toimub Viimsis hotell Lavendel konverentsiruumides rahvusvaheline noorsootöötajate seminar „Cooperation for Youth Excange Development“. Seminari korraldab Eesti Noorsootöötajate Kogu (ENK) koostöös Viimsi Vallavalitsusega ning Prantsusmaa koostööparneriga Les MJC Rhone Alpes. Projekti rahastab Prantsusmaa Erasmus+ agentuur.

Tegemist on teise osaga noorsootöötajate rahvusvahelisest koolitusest. Esimene osa toimus märtsis Prantsusmaal Lyonis. Osalejaid on Eestist, Prantsusmaalt, Hispaaniast, Lätist, Rumeeniast, Türgist. Kokku osaleb seminaril 51 noorsootöötajat.


Loe veel

17. mail külastavad Eesti ja Soome esileedid Viimsit

17.05.2016

17. - 18. mail viibib Eestis riigivisiidil Soome president Sauli Niinistö koos abikaasa Jenni Haukioga. Kavas on kohtumised Vabariigi Presidendi Toomas Hendrik Ilvese, Riigikogu esimehe Eiki Nestori ja peaminister Taavi Rõivasega. Kohtumistel keskendutakse Eesti ja Soome kahepoolsele koostööle, samuti julgeolekuga seotud teemadele ning Euroopa Liidu aktuaalsetele teemadele. 

Soome riigipea abikaasa Jenni Haukio ja presidendi abikaasa Ieva Ilves külastavad KUMU kunstimuuseumi, Tallinna Soome Kooli. 17. mai keskpäeval võõrustab külalisi Viimsis Rannarahva muuseum  ja vabaõhumuuseum. Samuti on kavas külastada Eesti Keele Instituuti ja Eesti Disainikeskust Kultuurikatlas, Eesti Pärimusmuusika keskust Viljandis, kus antakse ülevaade ka Viljandi Kultuuriakadeemiast ning pärimuskultuuri hoidmisest ja edendamisest. 

 

Nädalavahetusel selgusid Eesti parimad pop-jazz koorid ja vokaalansamblid

10.05.2016

2.-7. mail toimus Viimsi valla eestvedamisel juba seitsmes Viimsi JazzPopFest. 6. ja 7. mail Viimsi Koolis JazzPopFesti raames toimunud konkursil hindas žürii parimaks Tallinna Reaalkooli segakoori ja ETV Lastekoori ning vokaalansamblite kategoorias Viljandi Gümnaasiumi neidudeansambli “Unsumbel”. A-kategooria Simply the Best konkursil esimest kohta välja ei kuulutatud, kuid teise koha vääriliseks hindas žürii lausa kaks koori – Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemilise Naiskoori (dirigendid Aivar Leštšinski ja Jana Perens) ja Üle-eestilise neidudekoori Leelo (dirigent Külli Kiivet). Kolmandale kohale tuli Otsakoor (juhendajad Maarja Aarma ja Tõnu Laikre).


Loe veel

Viimsi Kooli näitetrupp EKSPERIMENT sai tunnustuse kooliteatrite riigifestivalil Rakveres

12.04.2016

8.-10.aprillil toimus Rakveres gümnaasiumi kooliteatrite festival. Sel aastal sai kooliteater 35-aastaseks ja Rakveres aset leidnud festival tähistas seega suurejooneliselt juubeliaastat. Omavahel võtsid mõõtu maakondade parimad ja tase oli kõrge.
Viimsi Kooli näitetrupp esines kohe avapäeval esimesena ning žürii hinnangul andis korraliku avapaugu puhta energia ja suurepärase meeskonnatööga. Esile tõsteti põnevaid karaktereid ja kiita sai rütmistus ning üksteise tunnetamine laval.

Selle eest pärjati truppi ANSAMBLIMÄNGUPREEMIAGA.
Joosep Pajus 10hm sai PARIMA MEESKÕRVALOSA preemia.

Eksperiment trupi lavastaja-juhendaja on Külli Täht! 

Palju õnne!

President Lennart Meri stipendiumi sai tänavu doktorant Kristiine Kikas

30.03.2016

29. märtsil, president Lennart Meri 87. sünniaastapäeva tähistamise mälestuskontserdil Viimsi Püha Jaakobi kirikus anti üle valla aukodaniku, president Lennart Meri stipendium, mille pälvis Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi võrdleva kirjandusteaduse ja kultuurisemiootika eriala kultuuride uuringute doktorant Kristiine Kikas.


Loe veel

Vanemad Uudised
23.05.2013| Viimsi Rattaretk 2015

Valla juhtimine

Enim loetud
Uuemad teemad

Kultuur ja sport

Sotsiaal ja tervishoid

Ehitus

Maa-ja keskkonnakorraldus, kommunaal

Vaba-aeg

Enim loetud
Uuemad teemad

Talvine teehooldus

Küsimused ja ettepanekud Viimsi valla teede talihoolde teemal on oodatud tel: 5301 5855 (24h), e-post: viimsivald at trev2 dot ee. Teed hoiab korras AS Teede REV-2.

 Sündmused Viimsis