Facebook
RSS
Print

Viimsi Vallavolikogu 8. koosseisu 18. istung 31. märtsil kell 15.00 Viimsi vallamajas

26.03.2015

Viimsi Vallavolikogu 8. koosseisu 18. istung toimub 31. märtsil 2015 Viimsi vallamajas, Nelgi tee 1, algusega kell 15.00.


Loe veel

„Jõuluks koju. Hõbevalgelt uude aastasse“ kampaania loosimine

26.03.2015

Viimsi vald korraldas alates 1. detsembrist 2014 kuni 31. jaanuarini Viimsi valla elanikuks registreerimise kampaania "Jõuluks koju. Hõbevalgelt uude aastasse!", mille raames registreeris end valda 218 uut elanikku, kellest naisi 102 ja mehi 116.

24. märtsil toimus Viimsi vallavallavalitsuse istungil kõigi registreerinute vahel loosimine, milleks oli ette valmistatud 218 nummerdatud volditud sedelit. Numbritele vastas eraldi tabel elukoha registreerunute nimede ja sünniaegadega.


Loe veel

Tammepõllu detailplaneeringu eskiisi tutvustav koosolek

26.03.2015

15. aprillil kell 17.00 toimub Viimsi vallamajas Tammepõllu detailplaneeringu eskiisi tutvustav koosolek!


Haabneeme alevikus asuva Tammepõllu maaüksuse detailplaneeringu koostamise aluseks oleva planeeringuvisioonide ideekonkurss on edukalt lõppenud. Jaanuarikuu lõpul esitlesid vallarahvale oma visioone kokku 8 arhitekti / arhitektide gruppi.
Esitatud tööd olid kõikidele huvilistele vaatamiseks väljas nii Viimsi Keskkooli aatriumis, Viimsi vallavalitsuse II korruse fuajees, aga ka Viimsi valla veebilehel.
Valminud tööd olid väga eriilmelised ja selgelt võis eristada erinevaid arhitektide koolkondi.
Kõikide tööde ühiseks eesmärgiks oli luua ca 11ha suurusele maa-alale maksimaalselt tasakaalus ja olemasoleva ümbruskonnaga arvestav avalik ruum, kuhu lisaks riigigümnaasiumile võiks tulevikus rajada ka multifunktsionaalse spordihoone, valla arengukeskuse ja kaks ärihoonet kohalikele elanikele mõeldud teenuste pakkumiseks.
Kogu planeeringuala muudab terviklikuks ca 5 ha suurune pargiala kus oma koha leiaksid nii laste mänguväljak kui ka koertele mõeldud mänguala, aga samuti vabaõhu ürituste läbiviimiseks mõeldud ala.
 Kõikide visioonide kohta oli vallaelanikel, õpetajatel ja koolilastel võimalus avaldada oma arvamust tuues välja ka eelistus, millise visiooni võiks planeeringu koostamisel aluseks võtta.  Kokku avaldas oma eelistust 87 inimest. Ülekaalukalt (48% häälte koguarvust) hinnati parimaks lahenduseks visioon nr 4 mille koostas arhitektide grupp koosseisus Timmo Lass, Ingrid Kaur, Martin Valicek (Tsehhi) ja Tomomi Hayashi (Jaapan).    Teise koha vääriliseks peeti arhitektide grupi Oliver Alver ja Indrek Järve tööd (visioon nr. 2), mis kogus 16% inimeste toetuse.
Kohalike elanike poolt parimaks lahenduseks hinnatud töö pälvis ka Viimsi vallavalitsuse üksmeelse heakskiidu.

Parimaks lahenduseks tunnistatud töö alusel on Oü Optimal Projekt koostanud detailplaneeringu eskiisi, mille avalik tutvustus toimub Viimsi vallamaja II korruse saalis kolmapäeval, 15. aprillil 2015 algusajaga kell 17.00

Kõik huvilised on oodatud kuulama ja kaasamõtlema!

Ööbuss Viimsi valla territooriumil

26.03.2015

Ööbuss – JAH või EI?

Viimsi Noortevolikogu koostöös Viimsi vallavalitsusega uurib ööbussiliini vajadust, eesmärgiga koguda infot, mis aitab kaasa ööbussiliini plaanidele. Igal vastusel on suur kaal, seetõttu anna kindlasti oma panus, vastates küsimustikule SIINRohkem infot ja uudised leiad Viimsi Noortevolikogu Facebooki lehelt.

Viimsi Noortevolikogu 


Loe veel

Vanemad Teated
25.03.2015| Kevad liikluses
12.03.2015| Infopäev MTÜ-dele

Haabneeme koolis toimub noorte ja vallaelanikest otsustajate osaluskohvik „VIID“

06.12.2014

Täna, 6. detsembril, kell 12.—17.00, toimub Haabneeme koolis (endises Karulaugu koolis) noorte ja otsustajate osaluskohvik „Viimsi Innukate Ideede Diskussioon“, et üheskoos vallaelanikega arutleda noori puudutavatel teemadel. 


Loe veel

Viimsi vallavalitsust juhtisid Noorsootöö nädala raames Viimsi koolide õpilased

05.12.2014

Viimsi vallavalitsust juhtisid Noorsootöö nädala raames Viimsi koolide õpilased

Viimsi vallavalitsus andis üle-eestilise noorsootöönädala raames noortele võimaluse juhtida terve päeva Viimsi vallavalitsust. Lisaks varivalitsusele oli vallamajas 15 töövarju Viimsi keskkoolist ja Püünsi koolist.  


Loe veel

Viimsi valla finantsolukord on korras

26.11.2014

 

Viimsi vald võib olla rahulik – valla finantsolukord on täiesti korras, probleeme seadusega pandud kohustuste, ega ka laenukohustuste täitmisega vallal ei ole. Eelarve täitmine on positiivne. Kõik valla laenukohustusted on täidetud graafiku järgi, ühtegi tähtaja ületanud võlgnevust krediidiasutustele ei ole. Vald on oma likviidsete varade mahtu kasvatanud aasta algusest (ca 400 tuh eurot) tänaseks pea viis korda (ca 2 000 tuh eurot). Eelarve täitmine on kooskõlas eelarvega - tulude laekumine ületab prognoosid ja kulude täitmine liigub alla plaani.


Loe veel

Kuue võlgades omavalitsuse suhtes algatati korrigeerimismenetlus

25.11.2014

24. novembril võis lugeda uudist, et kuues omavalitsuses algatati korrigeerimismenetlus, nende hulgas Viimsis. See on tekitanud küsimusi, mis vajavad vastuseid. Et tegemist on formaalse protseduuriga, öeldi korduvalt välja Rahandusministeeriumi poolt. Edastame siinkohal Rahandusministeeriumi ja valla selgituse viimsilastele: 


Loe veel

Vanemad Uudised
23.05.2013| Viimsi Rattaretk 2014

Valla juhtimine

Enim loetud

Kultuur ja sport

Sotsiaal ja tervishoid

Ehitus

Enim loetud
Uuemad teemad

Maa-ja keskkonnakorraldus, kommunaal

Vaba-aeg

Enim loetud
Uuemad teemad