Facebook
RSS
Print

Rattaretk tuleb taas!

31.05.2016

4. juunil on kõik viimsilased ja kaugemad sõbrad oodatud Viimsi kuuendale rattaretkele, mille lõpetame ühiselt Lubja mäel Rannarahva piknikuga.

Tänavu keskendume rattaretkega poolsaare idarannikule ja lõpetame 23. kilomeetri pärast Lubja mäel. Marsruudi koostamisel on lähtutud eesmärgist osalejatele tutvustada Viimsi valla kauneid vaatamisväärsusi ja loodust ning ajalugu.

Retke läbimise muudavad lihtsamaks ja kergemaks iga 5 kuni 10 kilomeetri järel tehtavad puhkepausid. Retke lõpus pakutakse kosutavat suppi.

Oodatud on kõik rattahuvilised olenemata vanusest ja sportlikust vormist!

Tulla võib ka terve perega. Soovitav on kasutada eelõige maastiku – või linnaratta tüüpi ratast - maanteerattaga võib metsateedel liikudes olla ebamugav. 

Kõigil ratturitel on kohustus kanda kiivrit! 

Orienteerumist hõlbustab Viimsi rattaretke kaart, kuhu on märgitud retke marsruut ja vaatamisväärsused. Retkest osavõtjad saavad kaardi stardipaigas kohapeal. Viimsi rattaretke alguspunkt ja ühtlasi retke finiš on Lubja tuletorn.  Kogunemine algab kell 9.30. Tagasi jõuame orienteeruvalt kell 14.30.

Kõigilt, kes ei saa osalema tulla palume aga mõistvat suhtumist. Liiklus võib marsruudil olla kohati häiritud. Vabandame ebamugavuste pärast.

Viimsi rattaretkel, osalemine on kõigile tasuta.

Rattaretk toimub iga ilmaga!

Rannarahva piknik

Retke lõppedes ja peale supisöömist algab kell 15 samas Lubja mäel Rannarahva piknik – meeleolukas rahvapidu, kus mõne tunnise kontserdiga esinevad Viimsi valla koorid, tantsijad ja orkestrid - Püünsi Kooli rahvatantsijad, Ita-Riina Muusikastuudio solistid, JJ-Street, Viimsi Muusikakooli kitarristide ansambel, Laulusõprade ühendus „Omal Viisil“, Iiri tants, Segakoor VIIMSI, Viimsi Huvikeskuse rahvamuusikud, ViiKerKoor ja Randvere Pasunakoor.

Kontsert on kõigile tasuta.   

Võta kaasa piknikutekk ja tule naudi ilusat päeva koos vahvate esinejatega!

Lisateave

Remo Merimaa tel 602 8860, remo.merimaa@viimsivv.ee ja
Marje Plaan tel 602 8866, marje@viimsivv.ee.

Vaata rattaretke kaarti SIIT!

Kultuuri- ja spordiamet