Tuisuaegne hooldeinfo

22.12.2014

Valla teehooldaja Teede REV-2 alustab kõigis piirkondades teehoolet 21:00 paiku, mil tuisk peaks vaibuma hakkama. Senikaua hooldatakse vaid põhiteid. Murede ja kiireloomuliste küsimuste korral soovitame pöörduda teemeistri poole tel 53 015 855. Turf OÜ alustas bussipeatuste hooldetöödega 19:00 paiku ning kavandab tuisu lõppemise korral tööd lõpetada südaööks.
Riigimaanteedel teostab hoolet OÜ Üle, maantee hooldeküsimuste korral helistada infotelefonile 1510.

Kommunaalamet

Lemmikloomade kampaania otsib tunnuslauset!

16.12.2014

Lemmikloomade kampaania otsib tunnuslauset!

Viimsi vallas on viimaste aastatega kasvanud hulkuvate lemmikloomade arv. 
Käesoleval aastal on Viimsi vald panustanud hulkuvate loomade püüdmiseks, hoidmiseks ja raviks ligi 22 000€.

2015. aastal soovime läbi viia lemmikloomaomanikele suunatud kampaania, mis paneks mõtlema nii loomapidamisest kui ka sellega kaasnevast vastutusest. Samuti kutsuks inimesi üles mitte jätma oma lemmikloomi tänavale ja üleüldiselt rohkem hoolima oma lemmikust kui pereliikmest.

Seetõttu kutsubki Viimsi vald kõiki vallaelanikke üles esitama oma ettepanekuid kampaania tunnuslause osas, mida kasutatakse plakatite, artiklite ja muu kampaaniaga seonduva tarvis.
Kampaania eesmärgiks on juhtida tähelepanu probleemile ning vähendada lemmikloomade hülgamisest tekkinud juhtumite arvu.
Kampaania tunnuslause peaks olema lööv, kõnetav, lühike, terav, probleemile viitav.

Ettepanekuid kampaaniaks ootame kuni 4. jaanuarini aadressil henry@viimsivv.ee või paberkandjal Nelgi tee 1, kommunaalamet. Palume lisada märksõna „Kampaania“.
Parimate tunnuslausete esitajatele kingitakse lemmikloomade kalender. Parima lause esitajad avalikustame 9. jaanuaril Viimsi valla kodulehel ja 16. jaanuari Viimsi Teatajas.

Lennukaid ideid!

Kommunaalamet

 

Leia metsast oma jõulupuu!

15.12.2014

RMK koduleht juhatab sind riigimetsa ja aitab oma puu üles leida. Loe juhiseid ja asu teele! http://www.rmk.ee/kuuseke

Olete oodatud osalema Viimsi Marekti nurgakivi asetamisele

15.12.2014

Olete oodatud osalema Viimsi Marekti nurgakivi asetamisel teisipäeval, 16.detsembril, kell 15.00 Randvere tee 9.

Ajaloolise Viimsi Marketi hoone asemele kerkib uus moodne kaubanduskeskus, mis on kordades suurem varasemast Viimsi Marketi hoonest. Keskuse juurde on planeeritud Viimsi valla sümbol – vaal. Uude kaubanduskeskusesse tuleb kasulikku pinda üle 8500m2.

Viimsi vallavanema Jan Trei sõnul on uute kaubanduskeskuste tekkimine Viimsisse tervitatav. „Keskuse teisele korrusele on projekteeritud büroopinnad, mis soodustavad kodulähedaste kontorite tekkimist ja ettevõtluse arengut Viimsis. On äärmiselt oluline, et inimestel tekib võimalus luua töökohad oma kodude lähedale ning linna töölesõitmiseks ei pea enam pikalt aega kulutama,“ ütles Jan Trei.

„Kaubandus- ja vabaajateenuste koondumine valla keskusesse tekitab viimsilastele palju uusi põnevaid valikuvõimalusi. See on märk sellest, et Viimsist on kujunemas terviklik elukeskkond. Usun, et tulevikus saab Viimsist tõmbekeskus ka Pirita ja Tallinna elanike jaoks, kus käiakse vaba aega veetmas ja kaubanduskeskusi külastamas,“ ütles Jan Trei.

Äripindade arendaja esindaja Margus Puis OÜ-st Lugosta loodab, et viimsilased võtavad uue kaubanduskeskuse omaks ja hakkavad seal käima. „Lisaks uutele võimalustele pakub valmis ehitatud kaubanduskeskus töökohti ligikaudu 80 viimsilasele või kaugemalt tulijale,“ ütles Margus Puis.

„Ehitatava kaubanduskeskuse suurimaks rentnikus saab Rimi, samuti ehitus- ja sisustuskauplus Decora koos suvekaupade terrassiga, BENU apteek, lillepood, toitlustuskohad Peetri Pizza ja aasiapäraseid toite pakkuv Bollywood,“ lisas Puis.

Kaubanduskeskuse alla ehitatakse 170 kohaga parkla, et vähendada maapealset autode parkimisvoogu.  Keskuse avamine on kavandatud tuleva aasta juunikuusse. Ärihoone ehitajaks on Astlanda Ehitus.

 

Lisainfo:
Riina Solman
Kommunikatsiooni- ja arendusjuht

Viimsi Vallavalitsus
Nelgi tee 1, Viimsi alevik
74001 Viimsi vald
tel: +372 6028831
mob: +372 52 92992
Riina dot Solman at viimsivv dot ee
Skype: riina.solman 

Vanemad Teated

Haabneeme koolis toimub noorte ja vallaelanikest otsustajate osaluskohvik „VIID“

06.12.2014

Täna, 6. detsembril, kell 12.—17.00, toimub Haabneeme koolis (endises Karulaugu koolis) noorte ja otsustajate osaluskohvik „Viimsi Innukate Ideede Diskussioon“, et üheskoos vallaelanikega arutleda noori puudutavatel teemadel. 


Loe veel

Viimsi vallavalitsust juhtisid Noorsootöö nädala raames Viimsi koolide õpilased

05.12.2014

Viimsi vallavalitsust juhtisid Noorsootöö nädala raames Viimsi koolide õpilased

Viimsi vallavalitsus andis üle-eestilise noorsootöönädala raames noortele võimaluse juhtida terve päeva Viimsi vallavalitsust. Lisaks varivalitsusele oli vallamajas 15 töövarju Viimsi keskkoolist ja Püünsi koolist.  


Loe veel

Viimsi valla finantsolukord on korras

26.11.2014

 

Viimsi vald võib olla rahulik – valla finantsolukord on täiesti korras, probleeme seadusega pandud kohustuste, ega ka laenukohustuste täitmisega vallal ei ole. Eelarve täitmine on positiivne. Kõik valla laenukohustusted on täidetud graafiku järgi, ühtegi tähtaja ületanud võlgnevust krediidiasutustele ei ole. Vald on oma likviidsete varade mahtu kasvatanud aasta algusest (ca 400 tuh eurot) tänaseks pea viis korda (ca 2 000 tuh eurot). Eelarve täitmine on kooskõlas eelarvega - tulude laekumine ületab prognoosid ja kulude täitmine liigub alla plaani.


Loe veel

Kuue võlgades omavalitsuse suhtes algatati korrigeerimismenetlus

25.11.2014

24. novembril võis lugeda uudist, et kuues omavalitsuses algatati korrigeerimismenetlus, nende hulgas Viimsis. See on tekitanud küsimusi, mis vajavad vastuseid. Et tegemist on formaalse protseduuriga, öeldi korduvalt välja Rahandusministeeriumi poolt. Edastame siinkohal Rahandusministeeriumi ja valla selgituse viimsilastele: 


Loe veel

Vanemad Uudised
23.05.2013| Viimsi Rattaretk 2014