Facebook
RSS
Print

Konkurss Tammede pargi maastikuarhitekti leidmiseks

16.11.2017

Viimsi Vallavalitsus koostöös Eesti Maastikuarhitektide Liiduga kuulutab välja Viimsi pargi avaliku eelvalikuga arhitektuurikonkursi.

Viimsi vallavanema Siim Kallase sõnul on konkursi eesmärgiks leida Haabneeme alevikus asuvale Tammede pargi kinnistule parim maastikuarhitektuurne lahendus.

“Soovime Haabneeme alevikku rajada ligikaudu 4,3 ha suuruse Tammede pargi, mis oleks lisaks kaunile maastikukujundusele viimsilaste seas igapäevases kasutuses nii mänguväljakute, kogukonnaplatside kui ka valla esimese koerteväljaku näol.

Maastikuarhitektuurne lahendus peab sobima Viimsi avalikku ruumi ja loodusesse ning sulanduma ühte olemasolevate  piirkonna hoonetega ning 2018 sügisel valmiva Viimsi riigigümnaasiumiga,“ sõnas Kallas.


Loe veel

Prangli saare üldkoosolek

14.11.2017

Prangli saare üldkoosolek toimub 8. detsembril 2017 algusega kell 11 Prangli Rahvamajas.


Loe veel

Kandideeri haridus- ja kultuuriameti juhatajaks

13.11.2017

 Viimsi Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi millega ootab oma kollektiivi teotahtelist ja koostööle orienteeritud

HARIDUS- JA KULTUURIAMETI JUHATAJAT

Haridus- ja kultuuriameti juhataja juhib ameti tegevust ning koordineerib ja arendab Viimsi valla hariduselu, kultuuri-, spordi- ja noorsootööd.


Loe veel

Liikluspinnale kohanime määramisest

13.11.2017

Viimsi Vallavalitsus teavitas 27. oktoobril 2017 Viimsi Teatajas Lubja külas liikluspinnale kohanime määramisest. Ettepanek oli määrata Aiandi teelt alguse saavale ja tulevikus Paelille teega lõppevale liikluspinnale kohanimeks Kangru tee. Viimsi Vallavalitsus muudab oma otsust. Aiandi teelt alguse saavale ja tulevikus Paelille teega lõppevale liikluspinnale jäetakse kohanimeks Kaare tee. Paekaare teelt alguse saavale ja Salumetsa III, Salumetsa IV detailplaneeringu järgi Uus-Kangru maaüksusega lõppevale liikluspinnale määratakse kohanimeks Kangru tee.

Viimsi Vallavalitsus
 

Teeme üheskoos head: doonorlus

13.11.2017

Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus korraldab kolmapäeval, 15. novembril kella 16.00–19.30 Viimsi Keskkooli aatriumis (Randvere tee 8) doonoripäeva.

„Ootame väga Viimsi inimestega kohtumist, sest eelmisel aastal taasalgatatud doonoripäevad Viimsis on olnud küllaltki edukad.“ sõnas Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskuse doonorluse arendusjuht Ülo Lomp, juhtides ühtlasi tähelepanu, et viimasel ajal on suur nõudlus reesusnegatiivse vere suhtes, kuid täiendamist vajavad ka kõigi teiste veregruppide verevarud: „Kõik endast ja teistest hoolivad Viimsi inimesed on väga oodatud!“


Loe veel

07.11.2017| Uus valitsus
26.09.2017| Puulehtede äravedu

Arhiiv


Kandideerimise dokumendid
saada hiljemalt 04.12.2017.

Talvine teehooldus

Küsimused ja ettepanekud Viimsi valla teede talihoolde teemal on oodatud tel: 5301 5855 (24h), e-post: viimsivald at trev2 dot ee. Teed hoiab korras AS Teede REV-2.

 Sündmused Viimsis


       Haabneeme LED projekt