Facebook
RSS
Print

Peipsi sibulad Viimsi valda

29.08.2017

Koostöös DPD kullerteenustega toome taas Peipsi sibulakasvatajate saagi Viimsi valda. Kui möödunud aastal jõudis sibulaid Viimsisse 4650 kg, siis sel aastal on sibulakasvatajatelt broneerinud 5000 kg.

Eestimaiseid Peipsiääre sibulaid saab tellida 10-kilostes pakendites, ühe kilo hinnaks on 1,5 €. Tellimusi saab esitada Viimsi vallavalitsuse infolauas (Nelgi tee 1, Viimsi) tasudes soovitud koguse eest ettemaksuna. Sibulasoove võtame vastu kuni sibulaid jätkub.

Sibulad saab kätte 11. septembril kell 19–20 Haabneemes, Viimsi uue staadioni parklas. Loe lisa viimsivald.ee ning valla Facebookist aadressil facebook.com/ViimsiVald.

Viimsi vallavalitsus 

Avati pidulikult Viimsi Äritare

22.09.2017

Viimsis tähistati pidulikult Äritare valmimist. Äritare on esimene moodne büroohoone Viimsis – hoone asub Haabneeme keskuses, aadressil Paadi tee 3. Viimsi Äritares on pinda ligi 8000 m2. Esimesel korrusel on ruumid kaubandus- ja toitlustusettevõtetele, teisel ja kolmandal korrusel büroodele – majja mahub ligi 200 töökohta. Viimsi Rotary Klubi kingitusena avati maja ees Viimsi Äripink.


Loe veel

Klindiastangul paiknev põnev Karulaugu terviserada Viimsis pikenes 700 meetri võrra

21.09.2017

Karulaugu terviserada paikneb võimsal klindiastangul – 2010. aastal avati 1,9 kilomeetri pikkune valgustatud rada, nüüd avati terviseraja neljas etapp, millega pikenes rada veel 700 meetri võrra. Valgustatud terviseraja pikkuseks on kokku 2,6 km. Suvel on rada mõeldud jooksmiseks ja rattasõiduks, talvel suusatamiseks mõlemas tehnikas.


Loe veel

Üle 1200 maja Viimsis soovivad saada DigiMaa valguskaabliühendust

20.09.2017

Aprillis käivitus kohalike omavalitsuste algatusena üle Harjumaaline koostööprojekt DigiMaa, mille eesmärgiks on võimaldada elanikele kiiret ja kvaliteetset interneti püsiühendust valguskaabli kaudu. Augustis lõppes küsitlus, millega selgitati välja need majad, kuhu soovitakse saada DigiMaa ühendust. Kokku laekus harjumaalastelt tähtajaks ligi 18 000 sooviavaldust, neist 1 248 Viimsi valla elanikelt. 


Loe veel

Kandideeri heakorra peaspetsialistiks

19.09.2017

Viimsi Vallavalitsus kuulutab välja konkursi asjaliku ja pühendunud
HEAKORRA PEASPETSIALISTI leidmiseks

Heakorra peaspetsialisti peamised ametiülesanded on heakorratööde kavandamine, heakorrateenistuse juhtimine, andmekogude täitmine ja täiustamine, hangete ning hinnapäringute koostamine.


Loe veel

11. Viimsi turvalisuse päev ja kooli infolaat

16.09.2017

Täna, 16. septembril toimub juba 11. korda Viimsi Koolis ja õuealal Viimsi turvalisuse päev koos kooli infolaadaga. Turvalisus algab pisidetailidest, märkamisest ning endast ja kogukonnast hoolimisest.

Turvalisuse päeval on politseinikud, päästjad ja kiirabitöötajad rahva keskel, räägivad oma tööst ja annavad praktilist nõu: kuidas käituda liiklusõnnetuses; mida teha, kui nähakse pealt vargust või röövimist; kuidas osutada vajaduse korral esmaabi; mida silmas pidada hoone kütmisel; miks peab olema kodumajapidamises pulberkustuti, kuidas seda kasutada jne.


Loe veel

01.09.2017| Head kooliaastat!

Arhiiv