Facebook
RSS
Print

Alates 10. oktoobrist toimuvad Aiandi tee rekonstrueerimistööd

Viimsi alevikus toimuvad alates 10. oktoobrist Aiandi tee rekonstrueerimistööd lõigul Randvere tee ja Aiandi tee ringristmikust kuni Aiandi tee 15 kinnistuni. 

Seoses rekonstrueerimistöödega on Aiandi tee lõigul Randvere tee ja Aiandi tee ringristmik kuni Aiandi tee 15 kinnistuni sõidukiliiklusele suletud  alates 10.10.2016 kuni tööde lõppemiseni novembris. Läbipääs tagatakse ühistranspordile ja elanikele, kelle kinnistud vahetult piirnevad rekonstrueeritava teelõiguga.

Liiklusskeem  (avaneb klõpsates hiirega sõnal) rekonstrueerimistööde ajal Harjumaa tervise- ja turvalisuse konverents 03. novembril

21.10.2016

3. novembril 2016 toimub iga-aastane Harjumaa tervise- ja turvalisuse konverents "Kes kujundab tervet ja turvalist tulevikku?" (asukohaks Viimsi Huvikeskuse saal ‒ Nelgi tee 1, Viimsi).

Selle aasta teemade fookuseks on kodanikuühiskond.  Päevakava leiad SIITKoos otsime vastuseid küsimustele, kuidas aktiviseerida kodanikuühiskonda, kellele on vaja tervet ja tugevat vabakonda, kuidas õnnestuda oma tegemistes ja miks ollakse nõus osalema vabatahtlikes algatustes? Oma näiteid algatustest, võimalustest, õnnestumistest-ebaõnnestumistest tulevad jagama mitmed omavalitsuste, vabaühenduste ning MTÜ-de esindajad. Esindatud on Turvaline Kool 2015 võitja, mõtiskledes turvalisuse üle koolides ning tuues näiteid parimate tulemuste saavutamiseks.


Loe veel

31. oktoobril alustab EELK Perekeskuses teemal "Vanemluse ehituskivid" uus koolitusgrupp

19.10.2016

Koolitusteemadeks on 9 "ehituskivi", mis aitavad saada toetavamaks lapsevanemaks: pühendumine, emotsioonid, konfliktid, intiimsus ja seksuaalsus, sõnad, teod, usaldus, andestus. Teemaõhtud toimuvad viiel esmaspäeval vahemikus 31. oktoober - 28. november ja algusega 18.00 Tallinnas Lastekodu 6A perekeskuse ruumides (fonolukk 33).Koolitusele on oodatud kõik, kes soovivad leida oma lapsega paremat kontakti või üldiselt arendada oskust olla lapsevanemaks. 


Loe veel

8. novembril on Viimsis taas võimul noored

19.10.2016

7. – 13. novembril toimub kuues üle-eestiline noorsootöö nädal, mille raames Viimsi vallavalitsus annab juba kolmandat aastat noortele võimaluse üheks päevaks juhtida koduvalda ning jälgida ametnike igapäevatööd.
Noortevalitsusse on oodatud kandideerima kõik Viimsi valla noored, kes õpivad 10. – 12. klassis, bakalaureuseõppes või kuuluvad noortevolikogusse. Töövarjupäevale saavad kandideerida 9.-12. klasside õpilased. 
Huvist saab märku anda 30. oktoobrini aadressil haridus@viimsivv.ee 

Loe veel

Viimsi valla haridusvõrgu 2016-2020 arengukava eelnõu

12.10.2016

Viimsi Vallavalitsus on avalikustanud Viimsi valla haridusvõrgu 2016-2020 arengukava eelnõu.

Viimsi Vallavolikogu 11.10.2016.a istungil I lugemise läbinud arengukava eelnõuga saab tutvuda SIIN.

Arengukava Lisa 1 - Viimsi valla haridusvaldkonna olukorra analüüs.

AS Viimsi Vesi paigaldab kaugloetavaid veearvesteid

10.10.2016

Alates 2016. aastast hakkas AS Viimsi Vesi paigaldama klientide veemõõdusõlmedesse Taani tootja Kamstrup A/S veemõõtjaid Multical 21.

Arvestid mõõdavad ultraheli signaali abil vee kogust ja tarbimisandmeid saab koguda kauglugemise teel, kasutades selleks arvestisse sisse ehitatud juhtmevaba raadiosidet ehk M-Bus moodulit. 1500 veemõõtjat saadi Eesti Vee-ettevõtjate Liidu ühishankega ning projekti rahastas 85% ulatuses Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond.


Loe veel

Viimsi Vallavolikogu 8. koosseisu 37. istung 11. oktoobril kell 15:00 Viimsi vallamajas

06.10.2016

Viimsi Vallavolikogu esimees kutsub kokku Viimsi Vallavolikogu 8. koosseisu 37. istungi, mis toimub 11. oktoobril 2016 algusega kell 15:00, Viimsi vallamajas (Nelgi tee 1, Viimsi vald)


Loe veel

Viimsi koolis toimub 6.10 koolinoorte tehnoloogia-hackalton!

06.10.2016

Ettevõtlusnädala raames toimub 6. oktoobril Tallinna Teaduspark Tehnopoli, Viimsi Kooli koostöös unikaalne koolinoorte tehnoloogia-hackathon, kus osalemas üle 100 ettevõtliku Viimsi noore. Ainult loetud tundide jooksul pannakse kokku erinevate oskuste ja teadmistega õpilasgrupid, kes hakkavad oskuslike nõustajate ja inspireerivate eeskujude abil looma innovaatilist toodet või teenust, ärimudelit ning teevad esimesed sammud uue toote kliendini viimisel.

Lisainfo: http://www.eas.ee/ettevotlusnadal/yritus/koolinoorte-tehnoloogia-hackathon ning https://www.facebook.com/events/1067096783343463/ 

Vanemad Teated
05.10.2016| ATH tugigrupp
08.09.2016| Siseliinide graafikud
02.09.2016| Tunnustame noori!
02.09.2016| Ohutut meresõitu!

Selgusid Viimsi riigigümnaasiumi arhitektuurikonkursi tulemused

02.08.2016

Viimsi riigigümnaasiumi hoone arhitektuurivõistlusele laekunud seitsmeteistkümne võistlustöö hulgast tunnistati esikoha vääriliseks arhitektuuri- ja inseneribüroo Novarc Group AS ja KAMP Arhitektid OÜ ühine ideelahendus märgusõnaga „CLT“ (autorid: Jan Skolimowski, Peeter Loo ja Kaspar Kruuse).


Riigi Kinnisvara AS koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi, Viimsi Vallavalitsuse ning Eesti Arhitektide Liiduga kuulutas täna välja Viimsi riigigümnaasiumi hoone arhitektuurivõistluse tulemused.
 Hoone kavandamise lähtekohaks on võetud võimalikult väikese energiavajadusega hoone loomine, mille põhiliseks ehitusmaterjaliks on puit. Puit on meie regioonis kõige loomulikum materjal, tema kasutamine seob CO2, tekkiv töökeskkond ja hilisem kasutuskeskkond on tervislikum.

 Koolimaja kandekonstruktsiooniks on valdavas osas valitud CLT (Cross Laminated Timber) ehk eesti keeles ristkihtpuit. Mitmed Euroopa riigid on juba aastaid edukalt sellele tehnoloogial põhinevaid maju ehitanud.
 Võidutöös leiavad ühendamist hea kontekstitunnetus, rahulik ning selge arhitektuurne võttestik ja uudne ehitustehnoloogia. Võidutöö on kompaktne, arvestab mastaabilt ja materjalivalikult külgneva hoonestusega, on energiasäästlik ja ehituslikult realistlik.

Loe veel

Noortevolikogu ja vallavalitsuse kohtumine

16.06.2016

Eile toimus taas vallavalitsuse ja noortevolikogu esindajate regulaarne kokkusaamine. Sel korral oli arutelus noortevolikogu tegevuse ülevaade (jaanuar-juuni 2016), tulevikuplaanid, koostöövõimalused, uute valimiste korraldamine ja jooksvad küsimused. 


Loe veel

Viimsis sai hoo sisse rahvusvaheline noorsootöötajate seminar

23.05.2016

22.-27. mail 2016 toimub Viimsis hotell Lavendel konverentsiruumides rahvusvaheline noorsootöötajate seminar „Cooperation for Youth Excange Development“. Seminari korraldab Eesti Noorsootöötajate Kogu (ENK) koostöös Viimsi Vallavalitsusega ning Prantsusmaa koostööparneriga Les MJC Rhone Alpes. Projekti rahastab Prantsusmaa Erasmus+ agentuur.

Tegemist on teise osaga noorsootöötajate rahvusvahelisest koolitusest. Esimene osa toimus märtsis Prantsusmaal Lyonis. Osalejaid on Eestist, Prantsusmaalt, Hispaaniast, Lätist, Rumeeniast, Türgist. Kokku osaleb seminaril 51 noorsootöötajat.


Loe veel

17. mail külastavad Eesti ja Soome esileedid Viimsit

17.05.2016

17. - 18. mail viibib Eestis riigivisiidil Soome president Sauli Niinistö koos abikaasa Jenni Haukioga. Kavas on kohtumised Vabariigi Presidendi Toomas Hendrik Ilvese, Riigikogu esimehe Eiki Nestori ja peaminister Taavi Rõivasega. Kohtumistel keskendutakse Eesti ja Soome kahepoolsele koostööle, samuti julgeolekuga seotud teemadele ning Euroopa Liidu aktuaalsetele teemadele. 

Soome riigipea abikaasa Jenni Haukio ja presidendi abikaasa Ieva Ilves külastavad KUMU kunstimuuseumi, Tallinna Soome Kooli. 17. mai keskpäeval võõrustab külalisi Viimsis Rannarahva muuseum  ja vabaõhumuuseum. Samuti on kavas külastada Eesti Keele Instituuti ja Eesti Disainikeskust Kultuurikatlas, Eesti Pärimusmuusika keskust Viljandis, kus antakse ülevaade ka Viljandi Kultuuriakadeemiast ning pärimuskultuuri hoidmisest ja edendamisest. 

 

Nädalavahetusel selgusid Eesti parimad pop-jazz koorid ja vokaalansamblid

10.05.2016

2.-7. mail toimus Viimsi valla eestvedamisel juba seitsmes Viimsi JazzPopFest. 6. ja 7. mail Viimsi Koolis JazzPopFesti raames toimunud konkursil hindas žürii parimaks Tallinna Reaalkooli segakoori ja ETV Lastekoori ning vokaalansamblite kategoorias Viljandi Gümnaasiumi neidudeansambli “Unsumbel”. A-kategooria Simply the Best konkursil esimest kohta välja ei kuulutatud, kuid teise koha vääriliseks hindas žürii lausa kaks koori – Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemilise Naiskoori (dirigendid Aivar Leštšinski ja Jana Perens) ja Üle-eestilise neidudekoori Leelo (dirigent Külli Kiivet). Kolmandale kohale tuli Otsakoor (juhendajad Maarja Aarma ja Tõnu Laikre).


Loe veel

Viimsi Kooli näitetrupp EKSPERIMENT sai tunnustuse kooliteatrite riigifestivalil Rakveres

12.04.2016

8.-10.aprillil toimus Rakveres gümnaasiumi kooliteatrite festival. Sel aastal sai kooliteater 35-aastaseks ja Rakveres aset leidnud festival tähistas seega suurejooneliselt juubeliaastat. Omavahel võtsid mõõtu maakondade parimad ja tase oli kõrge.
Viimsi Kooli näitetrupp esines kohe avapäeval esimesena ning žürii hinnangul andis korraliku avapaugu puhta energia ja suurepärase meeskonnatööga. Esile tõsteti põnevaid karaktereid ja kiita sai rütmistus ning üksteise tunnetamine laval.

Selle eest pärjati truppi ANSAMBLIMÄNGUPREEMIAGA.
Joosep Pajus 10hm sai PARIMA MEESKÕRVALOSA preemia.

Eksperiment trupi lavastaja-juhendaja on Külli Täht! 

Palju õnne!

President Lennart Meri stipendiumi sai tänavu doktorant Kristiine Kikas

30.03.2016

29. märtsil, president Lennart Meri 87. sünniaastapäeva tähistamise mälestuskontserdil Viimsi Püha Jaakobi kirikus anti üle valla aukodaniku, president Lennart Meri stipendium, mille pälvis Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi võrdleva kirjandusteaduse ja kultuurisemiootika eriala kultuuride uuringute doktorant Kristiine Kikas.


Loe veel

Vanemad Uudised
23.05.2013| Viimsi Rattaretk 2015

Valla juhtimine

Kultuur ja sport

Sotsiaal ja tervishoid

Ehitus

Enim loetud
Uuemad teemad

Maa-ja keskkonnakorraldus, kommunaal

Vaba-aeg

Enim loetud
Uuemad teemad